PORTFOLIO

03.10.    << Zpět na výpis
2016

Foto a postprodukce, kalendář Valtr 2017 – Cestovatelská kuchařka Valtr

013_prosinec_peru_pollo-a-la-naranja-y-curry_michal-botek-fotograf-grafik-postprodukce-retus-reklama-reklamni-kampan-olomouc-kalendar

012_listopad_argentina_rumpsteak-nebo-flank-steak_michal-botek-fotograf-grafik-postprodukce-retus-reklama-reklamni-kampan-olomouc-kalendar 011_rijen_012_asie_michal-botek-fotograf-grafik-postprodukce-retus-reklama-reklamni-kampan-olomouc-kalendar 010_zari_003_jihozapadni-spojene-staty_fajitas_michal-botek-fotograf-grafik-postprodukce-retus-reklama-reklamni-kampan-olomouc-kalendar 009_srpen_004_iran_kofte-kebab_michal-botek-fotograf-grafik-postprodukce-retus-reklama-reklamni-kampan-olomouc-kalendar 008_cervenec__alzir_chakhchoukha_michal-botek-fotograf-grafik-postprodukce-retus-reklama-reklamni-kampan-olomouc-kalendar 007_cerven_008_tunisko_mesfouf_michal-botek-fotograf-grafik-postprodukce-retus-reklama-reklamni-kampan-olomouc-kalendar 006_kveten_001_francie_michal-botek-fotograf-grafik-postprodukce-retus-reklama-reklamni-kampan-olomouc-kalendar 005_duben_006_turecko_matbucha_michal-botek-fotograf-grafik-postprodukce-retus-reklama-reklamni-kampan-olomouc-kalendar 004_brezen_007_rusko_borsc_michal-botek-fotograf-grafik-postprodukce-retus-reklama-reklamni-kampan-olomouc-kalendar 003_unor_010_-chile_cerdo-con-repollo_michal-botek-fotograf-grafik-postprodukce-retus-reklama-reklamni-kampan-olomouc-kalendar 002_leden_002_severni-indie_aloo-chaat_michal-botek-fotograf-grafik-postprodukce-retus-reklama-reklamni-kampan-olomouc-kalendar 001_titulka_michal-botek-fotograf-grafik-postprodukce-retus-reklama-reklamni-kampan-olomouc-kalendar

Komentáře

 1. Blanka napsal:

  Většinou komentáře nepíši, ale toto musím ohodnotit: MISTROVSKÉ DÍLO – skutečně. Moc se mi to líbí a je to ukázka ohromné profesionality.

 2. Loránt Bencz napsal:

  Ahoj, líbí se mi tvá filozofie a vždy, když vidím odkaz na nějakou novou práci od tebe, rád se na to podívám. Ale tahle práce se mi až tak nelíbí. Fotky jídel mi vůbec nesedí s pozadím, já bych to tam zkusil ještě víc sjednotit, víc upravit světla/stíny.

  • Michal Botek napsal:

   Děkuji za zpětnou vazbu. Jídlo bylo nasvícené tak, aby se na něj vztahovalo více pozornosti a pozadí jsem se snažil potlačit. Musel jsem do tohoto konceptu vtáhnout i povinné téma, což jsou referenční stavby společnosti. Těžký úkol. Mít tři různá témata a vtěsnat je do jedné fotky.

Zanechte komentář