Mým úkolem je určovat grafickou a fotografickou koncepci projektů. Vytvářím loga, grafické manuály a všechny důležité aplikace, včetně tištěných a online materiálů. Moje práce pomáhá firmám vyniknout v konkurenčním prostředí a posílit svou pozici na trhu.

Kvalitní design pro mě není pouze o vzhledu, při kterém se snažím propojit technickou kvalitu a zajímavý koncept, ale především akcentuji originalitu návrhu, nápad a příběh. Při tvorbě se řídím pravidlem, že grafický vzhled nesmí být nadřazen funkčnosti, ale naopak musí pomáhat obsahu, aby byl nezaměnitelný a vzbuzoval důvěru.

Specializuji se na tvorbu reklamních kampaní s fotomontáží a retuší. Pomáhám klientům vytvářet vizuálně úchvatné a kreativní kampaně, které přitahují pozornost a zaujímají cílovou skupinu. Moje práce je precizní a detailní, aby byla co nejvěrnějším záměrem klienta.
Věřím, že jedině tak se dá dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Od roku 2020 jsem externím učitelem grafického designu, fotografie a postprodukce na Moravské střední škole v Olomouci.„Dokonalosti není dosaženo tehdy, když už není co přidat, ale tehdy, když už nemůžete nic odebrat.“
- Antoine de Saint-Exupéry
KLIENTI
Gumárny Zubří
Lobster
REDSTONE REAL ESTATE, a.s.
Subterra
Honeywell
NIDV
Ředitelství silnic a dálnic
Šantovka
Galerie Přerov
Metall Group
Valtr
Rakovina věc veřejná
Geisler
dům U Zlatého jelena
Eso 9
Green life 
-
AGENTURY
Rency
Clearex group
-
WORKSHOPY
Vault 42
Kurzy pro radost
Back to Top