SEGALI specializes in leather wallets, bags and other accessories. I have established a closer cooperation with the client. At the beginning of it was the photography and retouching of all products for the e-shop, which we continue to update. Before launching the website, we created promotional photos of the products with a story that was set in the locations and interiors of Olomouc. Promotional photography is a visual medium through which the viewer connects with the story, through targeted emotions and values.
Do you need to create an advertising campaign or advertising photography? Email michal@michalbotek.cz
KONCEPT FOTOGRAFIE - BANKOMAT 
Chtěl jsem při focení na lokalitě v centru Olomouce, využít celý záběr na procházející pár z obchodního jednání. Pro doplňující fotografie příběhu jsem se rozhodl záběr na detail ruky, muže, vytahující ze saka peněženku předtím a výběr peněz z bankomatu. Čtvrtá fotografie může vyjadřovat pozvání na oběd po vydařeném kontraktu. 

KONCEPT FOTOGRAFIE - HOTEL
Interiér hotelu jsem využil při placení na recepci a u exteriéru příchod hlavními dveřmi. Připravil jsem i různé varianty příběhů. Příjezd do hotelu a zaplacení taxíku, záběr od recepce, jak muž přidržuje dveře, žena ladně vchází do hotelu, detail na převzetí klíče a ruka, schovávájící doklady.

KONCEPT FOTOGRAFIE - KULTURNÍ AKCE
Fotografie ilustrují kulturní odpoledne v Olomouci. Využil jsem pokladnu, muže držící v ruce peněženku a ve větším záběru pár, prohlížející si další nabídky jednotlivých expozic. 

Jak se reklamní kampaň fotila


Produktová fotografie a postprodukce
Vyretušované fotografie produktů ovlivňuje rozhodnutí zákazníka, jestli si něco koupí nebo nekoupí. Kvalita fotografie je součástí firemní identity a hraje klíčovou roli v tom, jakou hodnotu divák přisoudí značce.


Chcete ode mě vymyslet a vytvořit také reklamní kampaň nebo nafotit produkty
Volejte 603 89 00 99 nebo pište na michal@michalbotek.cz
Michal Botek, grafik a fotograf retušér, Olomouc
Back to Top