IDEA LOGA
Mým prvořadým cílem bylo vytvořit vizuální identitu značky, která odráží místo, princip obrany a útoku, muže a ženy, tvar tenisové rakety i míčku.
Symbolika v logu obsahuje mnoho smyslů. Piktogram (symbol - logo) musí být abstraktní, čitelný a jednoduchý, aby splnil přísné požadavky na aplikovatelnost v různých médiích, ať už v tiskových nebo digitálních prezentací. Kladen je důraz i na originalitu a jednoduchost.
Prozkoumal jsem několik tvarů, vyplývající ze symboliky piktogramů. Skicování mi umožňuje, strávit čas, hledáním nejvhodnějšího tvaru a zároveň získat ty nejlepší výsledky, abych jednotlivé smyboly spojil v jeden celek. 
KONSTRUKCE SYMBOLU
Posvátná geometrie se vyskytuje se v mnoha kulturách napříč historií a její metody můžeme nalézt v plánování a stavbách různých chrámů, mešit, kostelů a oltářů. Dokreslováním dalších kružnic na všechny průsečíky vzniká stále větší obrazec. Je-li ohraničen kolem dokola tak, aby kompletních kružnic bylo vidět jen 19, vznikne Květ života. Tento útvar byl nalezen v mnoha kulturách v rámci duchovních praktik, ale i v rámci umění. Např. v Osirisově chrámu v Abydosu v Egyptě nebo v Indii, také v Číně, Izraeli, Japonsku či Mexiku.
MERKANTIL MOCKUP - UKÁZKA APLIKACÍ VE 3D VIZUALIZACI
Web - online odkaz http://ravelintennisclub.cz/
Layout Ravelin - Motiv pro RODINY A DĚTI
Využití pro aplikace tiskové i online, např.: plakát, citylight, billboard, banner, web, sociální sítě
Layout Ravelin - Motiv pro školy
Využití pro aplikace tiskové i online, např.: plakát, citylight, billboard, banner, web, sociální sítě
Varianta loga - ROZŠÍŘENÝ NÁZEV V LOGU
Back to Top